Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrami všeobecně

Ahoj...včera jsem si sestavil novej komp: AMD PhenomX4 9850, motherboard ASUS M3A-H/HDMI, 2x2 GB RAM A-DATA 1066MHz, Zotac GeForce 9800GTX+, 500GB Western Digital, vypalovačka a zdroj 600W...Tak a teď můj problém: Nainstaloval jsem si 2 hry, Bioshock a Dead Space...všechno běží krásně na plno, velký rozlišení, paráda. Problém nastane, jakmile se začnu hýbat...Když se hýbu,tak ani ne po vteřině se hra sekne.Když držim klávesu tak je hra seklá,je seklej i zvuk,ale jakmile ji pustim tak to šlape. Když nějakou klávesu držim déle, a pak ji pustim,ozve se takové to systémové píp a postava mi jde automaticky tam kam jsem držel klavesu,jako kdybych jí držel,přitom nic nedělám.a když takhle jde tak se hra neseká prostě nic...když jsem zkoušel dát detaily na úplný minimum,stejně mi to pořád dělá todle.Nevíte čím by to mohlo být???Mě napadlo že to bude něco v hardwareu, klávesnice je PS2 a nebo jestli je někde v systému nějaký nastavení kláves....ještě dodám že mám xpčka.Díky

Mimo hry klavesnica funguje normalne? Skus drzat nejaku klavesu.
Napada ma len nainstalit najnovsi ovladac chipsetu (web vyrobcu dosky) a posledny directx runtime (microsoft.com)
Skusit inu klavesnicu.
P.S. Win si instaloval nanovo na tom novom PC?

No představ si že kdy to ted pisu,vsiml jsem si. ze když drzim nejaky pismeno taky se mi to za chvili sekne, takze asi to vubec nema s hrama co spolecnyho. POdivam se po tech driverech teda..a nechapu otazku jak nanovo?proste jsem je instaloval, nic tam pred tim nebylo za OS

tak to je vtipný, když jsem tam měl tu druhou klávesnici tak to šlo v pohodě, ale jak jsem vypnul a znovu zapnul počítač tak mi ta klávesnice taky nejde!tak jsem tam dal tu co jsem měl předtim a ta jde, prostě to mám při každým spuštění měnit klávesnice??:-/ stáhl jsem nejnovější chipset ale to nepomohlo, zajímalo by mě čím by to mohlo bejt