Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska nebere RAM...

Ahoj!
Mam AMD Athlon 1700+ - 1,47 GHz, 512MB RAM (2x 256 MB - 266 MHz), deska ECS KTVTA3 v3. Chtel jsem rozsirit RAM pamet na 1GB. Poridil jsem 1GB DDR 400MHz a pocitac se nenastartoval. Pouze po resetu CMOS, ale po dalsim restartu zase nesel. Pak bud dlouze pipal nebo se vubec nerozjel (kontrolky na bedne jenom svitily a monitor se nezapnul). Jelikoz deska je na 333MHz, zkusil jsem 1GB RAM 333Mhz a dela to furt to same. Muzete mi nejak poradit? BIOS jsem aktualizoval a stale to dela to same. Se starymi RAM to funguje.. Diky za odpovedi!

Ten krám je možná tak starej že v té době kdy ho stvořili 1G ram moduly prostě neexistovaly. Tak proto ti je to možná nebere a nebude brát.