Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout PC - špatný zdroj?

Ahoj,mám problém,když vypnu pc a pak ho chi znova zapnout,tak mi nenastartuje,jen se roztočí větráky,ale nic se neděje,moje sestava je amd athlon X2 6000+ 4 Gb ram A-data,Gforce 9800 GTX+ 512Mb,deska Asus M2N sli deluxe a zdroj 500W Fortron,zkoušel jsem tam dát jinej zdroj a na něj to najelo v pořádku,ale byl slabej je 350W a na něj tahat 9800 GTX+ je blbost,tak jsem ten 500W dal do jiného a tam najel bez problému,když jsem si půjčil jinej,tak se také nic neděje,najede pouze na ten 350W,když ho chci zapnout,musím vyresetovat bios,pak to jede,pomoc prosím.Myslím že to bude asi procák,nebo deska,ale nevím,díky všem za snahu.:.(
Změna předmětu, původně: Nejde zapnout (JaFi)

Dáš někomu zkušenějšímu projít celý komp. Může být blbě nastavené vypínání v biosu nebo poškozené v OS. Upozorníš na nutnost zkusit to opakovaně. Ale procesor, pokud má nožičky, to se mi nezdá. To už bych spíš ještě prohlédl bednu- jak je deska přišroubovaná, ty čelní panely a tak.