Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DDR paměti

Čau,

chci se zeptat. Pokud moje základní deska (starší) podporuje paměti DDR s max 333MHz (PC2700), můžu tam dát bez problému DDR paměti stejného typu (stejný výrobce), ale na 400 MHz (PC3200)? Podle mě ano a ty paměti pojedou na těch pomalejších 333 MHz, že? .. mám tam 1x512 MB s CL 2.5 a ty novější jsou 2x512 MB s CL 3.0, obojí od Elixiru.

Děkuju za odpověď.

Cauky,
Dá se zjistit co mám za paměti, když je na nich uvedeno jen DDR64x64PC32001.EL
Tečka je písmeno a nebo číslice která nejde přečíst.
Podle mne by to mohla být 512M 400Hz , bohužel nemám PC na kterém bych to odskoušel.

Předem děkuji za odpověď.

Problém je , že to právě nemám do čeho strčit :-)
Já už jedu na DDR2. Jde to poznat z fota ? Jestli ano, tady je : 304134922
Jinak jde o paměti viking a čipy jsou elixir.
Co určuje to 64x64 ? Nevyráběli se jen 512 ? Našel jsem i podobné vikingy ale jen 512 M mělo označení 64x64PC3200.

Řeším to, protože jsou funkční a chci je prodat. Asi by se nelíbilo kupujícímu, kdyby mu došla paměť 256 místo 512 že?
Jsou to paměti ze starého PC které měli děti. Před rokem dostali nový a tento starý se postupně rozebral na součástky a kamarádi si je odnesli. Zbyli jen ty paměti a procesor.Bohužel paměti jsem kupoval již asi před 4-mi roky a nepamatoval jsem si jaké to byli.Pamatoval jsem si jen, že bylo obtížné je rozchodit, akorát jsem nevěděl , zda to bylo způsobeno různou velikostí (druhá paměť je 512 466Hz) a nebo latencí.