Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hry lagujú ak je pustená tv

1) ty routery měly více verzí a různě výkonná střeva. každopádně tento základní lowend měl asi jen starý jednojádrový procesor a taky proto nestíhá.
2) vedlejší příčina může být ta, že si moc nerozumí s nějakým mobilem (jeho ovladačem wifi) a ten ti jednojádrový router vytěžuje nadměrnou komunikací.
vidím to určitě na změnu routeru, na nějaký ac lowend co ještě má podporu:

klasika kterou nic nezkazíš je archer c6: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/archer-c6/v4/
níž bych nešel, díval jsem se totiž i na nějaký bílý do domácnosti, jenže tplink dělá i deriváty svých modelů a pak se dočteš, že má jen single core.

k návrhu na připojení telky přes wifi - z důvodu 2) to pro něj může být ještě horší.
pro jistotu sem dám nastavení routeru jak vyfakovat s nezbednými wifi-krámy:
- nastavení security - napevno zabezpečení: wpa2(psk)+aes
- nastavení wifi - napevno šířka pásma. bezpečných v zarušeném paneláku je 20mhz, ale bude to zpomalovat tahání dat přes wifi (typicky na notebooku)
- nastavení wifi - v paneláku vyhledat nejméně zarušený kanál (notebook: inssider, pro android nějaký wifi analyzer) a ten nejméně zarušený kanál si nastavíš jako vysílací ve tvém routeru.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny