Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DIGI TV

dobry den,
takze druhy podobny (no nie az tak) problem s prepojenim digi tv s pc mam dual box digi tv, len neviem ako to prepojit cital som ze to zaelzi od zvukovej karty ja sa do digi tv temer vobec nerozumiem tka kto vie nech poradi ako to prepojit aby som mohol nahravat digi tv programy cez pocitat mam progrma WINFAST TV a WINFAST FM

ja ho nemam na dve karty ja tam mam sloty na dve kable ktore vedu ku parabole TAKZE ASI POTOM NEMAM DUAL BOX A TYP MAM DIGI TV humax digi+II!!! vobec da sa prepojit lebo som to skusal prepol som na S-video a ide iba zvuk (neviem ci podporuje digitalne vysielanie ale ked isiel iba zvuk tak asi ano) cierna obrazovka a iba zvuk

Takže tenhle: http://www.parabola.cz/clanky/2294/humax-digi-plusi i-set-top-box-dodavany-k-digi-tv-v-cr-1/
Musíš si pohrát s nastavením TV karty v PC-jako zdroj signálu nastavit S-video . Co máš za typ TV karty jsi taky nenapsal ( sice na tom v tomhle případě nesejde,když to má S- video, ale je dobré být v popisu přesnější). Digitál tě zajímat nemusí- z toho Hyundaie už jde normální video signál z S- videa, nebo scartů. Máš k TV kartě nějaký manuál? Nečekej taky žádnou extra kvalitu, ten signál se při převodu z digitálu na analog a pak zase digitalizací v PC před zápisem na disk jenom zhoršuje- lepší je satelitní karta v PC- to se zaznamenává signál tak, jak jde z družice v mpeg. Odborníci omluví :-) , jsem jen mírně poučený laik. Na tyhle věci je asi lepší www.parabola.cz , nebo www.tvfreak.cz

Co já vím, jaký máš kabely a jakou Leadtek Winfast kartu konkrétně máš? - dělají víc typů. Je mi jasný, že satelitní kartu nemáš- to jsem psal jen abys věděl, jakou kvalitu můžeš čekat. Ta TV karta jinak normálně na anténu/kabelovku funguje? Jak si zkoušel přes manuál? Přečetl sis manuál( návod) k Hyundai i Leadtek Winfast, kouknul na obrázky, nastavil podle nich a obraz není?
Jakou TV kartu teda máš?

ano na kablovku mi to slo bezproblemovo a TO NIEJE HYUNDAI KAAMO ALE HUMAX len aby sme si rozumeli a navod som necital myslis ze tam je propojenie k pc ja otom silno pochybujem ale diik ze sa oto zaujimas skusim pozriet navod momentalne ho nemam doma musim ho doniest takze najskor o tyzden