Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel - plocha mezi dvěma grafy

V Excelu 2000 jsou v jedne soustavě souřadnic narýsovány dva různé grafy (zelený a fialový).
Potřeboval bych, aby jako základ zůstal zelený graf + plocha mezi grafy (tedy odchylka) byla vybarvená. Fialový graf již pak není důležitý, nemusí být. Vše ostatní bude barvou pozadí.
Děkuji.

[grafbg8.jpg]

Pro zobrazeni pouzit typ grafu: Skladany plosny.
Prvni rada je tvorena hodnotami zeleneho grafu, druha rada je tvorene odchylkou (rozdil hodnot fialoveho a zeleneho grafu). U prvni rady: Format datove rady>Vzorky>Plocha: vybrat zadna