Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde internet

ahoj mému kámošovi nejde internet,dnes jsem tam byl na návštěvě a oni měli nějaké výpadky el.proudu (asi 3x za sebou) ,pak jsme šli na net a ten nefungoval-mě napadlo že ty výpadky třeba vymazaly ip ale ta tam byla -víte někdo co s tím? (on bydlí v paneláku a jako celý vchod mají všichni internet od jednoho poskytovatele(cznet) ,ale ostatním net jde ???? díky

aha ,prý už mu ten net zase jde(jen by ho zajímalo proč ty výpadky má-když ostatní ne)ale i tak jsem mu napsal at udělát ten ipconfig a napsalo mu to tohle

C:\Documents and Settings\Uživatel>ipconfig -all

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : u-f13df78b334f4
Primární přípona DNS. . . . . . . :
Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : neznámý
Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne
WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8139/810x Family Fast Eth
ernet NIC
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-19-DB-7C-E6-AD
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 10.32.221.22
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 10.32.221.1
Servery DNS . . . . . . . . . . . : 10.32.200.10

C:\Documents and Settings\Uživatel>

ale v tom se nevyznám ani já ani on :-)