Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem účet s omezeným oprávněním

Dobrý den já mam problém ohledně účtu s omezeným oprávněním. Můj blbej bratr schválne mi nechal ůdělat účet s omezeným oprávněním. Chci aby se my nemohl dostat na učet ale ted muže. prosím o radu. Děkuji.

1. naucit se neco o nastaveni opravneni na NTFS

- soubory na NTFS jdou zabezpecit pres vlastnosti karta zabezpeceni, ze nastavis prava jen pro sebe a das tam i vlastnika sebe (sveho uzivatele), pak se nikdo bez hesla do tebou vytvorenych slozek nedostane, jinak ma ale admin pristup vsude.

Cituji přímo z nápovědy ve Windows:

Označení složek jako soukromých
Otevřete složku Tento počítač.
Poklepejte na jednotku, na které je nainstalován operační systém Windows (obvykle jednotka C:, pokud počítač neobsahuje více jednotek).
Je-li obsah této jednotky skryt, klepněte v rámečku Systémové úlohy na odkaz Zobrazit obsah této jednotky.

Poklepejte na složku Documents and Settings.
Poklepejte na svou uživatelskou složku.
Klepněte pravým tlačítkem myši na kteroukoli složku ve vašem profilu uživatele a klepněte na příkaz Vlastnosti.
Na kartě Sdílení zaškrtněte políčko Soukromá složka.