Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem účet s omezeným oprávněním

Dobrý den já mam problém ohledně účtu s omezeným oprávněním. Můj blbej bratr schválne mi nechal ůdělat účet s omezeným oprávněním. Chci aby se my nemohl dostat na učet ale ted muže. prosím o radu. Děkuji.

Jestli ma bracha ucet jako spravce pocitace, dostane se vsude.
Mas vic moznosti:
1. naucit se neco o nastaveni opravneni na NTFS
2. necat brachovi udelat take ucet s omezenym opravnenim
3. chodit na brigadu a poridit si vlastni pocitac

1. naucit se neco o nastaveni opravneni na NTFS

- soubory na NTFS jdou zabezpecit pres vlastnosti karta zabezpeceni, ze nastavis prava jen pro sebe a das tam i vlastnika sebe (sveho uzivatele), pak se nikdo bez hesla do tebou vytvorenych slozek nedostane, jinak ma ale admin pristup vsude.