Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je možná výměna napájecího modulu u notebooku?

zdravím, nemáte někdo zkušenost s výměnou napájecího modulu v notebooku? jestli to vůbec jde.Neuznali mi záruční opravu z důvodu tekutiny v pc a řekli, že je je základní deska totálně k.o.Nevím, jestli se jim jen nechtělo do hledání problému, nebo pc může fungovat i s touto vadou,ale zkusil jsem do toho pc strčit jinou baterii a počítač bez problému chodí.jen nefunguje na mou baterii ani nabíječku.ve značkovém servisu by mi na mé náklady jen vyměnili celou desku za 7000,- a to už je snad lepší koupit nový počítač. o téhle výměně jsem slyšel, ale nevím,jak úspěšná je.jde o ASUS A6JE.díky

A nemoze to byt tak, ze mas vadnu bateriu ktoru ked mas v NB tak ti NB nejde lebo mu baterka stahuje napetie nabijacky prip. ju uplne vypne?
Dodatocna chyba by mohla byt v nabijacom obvode baterie v NB co je skutocne na zakladnej doske a tym by servis hovoril pravdu.

Smart battery sa pouziva uz od r1995 ci kedy, takze to muselo byt rtiadne davno :)) Samozrejme ak je zavada na zakl.doske tak sa to moze spravat vselijako, ale najprv tam musi byt nejaka HW zavada, az potom to moze robit problemy. Treba to skusit aj bez baterky a s inym zdrojom. Ked nejde tak je vadna zakl.doska.