Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálý restart PC - Alkohol 120% - Vista prosíííím

Zdravím Vás,

Potřebuju co nejrychlejší radu od někoho kdo má s tímto problémem zkušenosti...Dnes jsem byl u známého a
který má nový počítač
a vůbec tomu nerozumí a chtěl jsem mu tam nainstalovat Alkohol 120% abych mu tam mohl dát image dvou her
a nainstalovat...

Jenže? Po instalaci mi to oznámilo chybu v kompabilitě a počítač se neustále restartuje a nejde s tím nic udělat a dokonce spustit ani BIOS! [:(] Napadá mě ještě jeslti to není tím, že má už VISTY, ten Alkohol totiž mě i každému komu jsem to dal funguje...

Děkuju za každou cennou radu, štvě mě to hlavně proto, že se nejedná o počítač můj ale cizí...Děkuji

BIOS spustit urcite ide len asi nie si schopny zmacknut spravnu klavesu v spravny cas.
Skus Win spustit v nudzovom rezime (mackat pri starte F8) a alcohol odisntaluj. Neviem ci ide na viste a ani ma to nezaujima. A piracit hry si chod inde nie tu, viz pravidla poradne.

Ano asi si.
Otazka bola skor ci to je lepsie, a nie ci to nejako funguje. Osobne suhlasim s tym ze najnovsie nemusi byt najlepsie, prikladov je vela (k zoznamu pridam napr. WMP, posledna pouzitelna verzia bola 6.1 a potom nepouzitelne a az ver.11 akotak sa uz da pouzit). Inac ten acrobat reader 8 a 9 sa uz da aj pouzivat ale 7ka bola nepouzitelna katastrofa (6ka bola super)

P.S. ale samozrejme cpat do visty stary SW je velmi zly napad... (tolko k povodnej otazke)

Svatá pravda, ale každý by měl být ostražitý při používání sw, který se poněkud více integruje do OS než běžné programy, k němuž patří i virtuální mechaniky. Nemusí mít nejnovější, ale bezpečně kompatibilní. Instalací takových programů ve starých verzích mi už hodně lidí rozdrbalo mnohahodinovou práci. Od jisté doby už si dělám od všech PC, které dávám z ruky, image systémových oddílů. A ať si dělaj co chtěj.
Samozřejmě je mi jasné, že laik někdy takovou chybu udělá, ale pokud se mu to stane na cizím PC, pak je to pro něj užitečná lekce, že by buď měl své znalosti doplnit, nebo si nehrát na specialistu. ;-)