Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálý restart PC - Alkohol 120% - Vista prosíííím

Zdravím Vás,

Potřebuju co nejrychlejší radu od někoho kdo má s tímto problémem zkušenosti...Dnes jsem byl u známého a
který má nový počítač
a vůbec tomu nerozumí a chtěl jsem mu tam nainstalovat Alkohol 120% abych mu tam mohl dát image dvou her
a nainstalovat...

Jenže? Po instalaci mi to oznámilo chybu v kompabilitě a počítač se neustále restartuje a nejde s tím nic udělat a dokonce spustit ani BIOS! [:(] Napadá mě ještě jeslti to není tím, že má už VISTY, ten Alkohol totiž mě i každému komu jsem to dal funguje...

Děkuju za každou cennou radu, štvě mě to hlavně proto, že se nejedná o počítač můj ale cizí...Děkuji

Ano asi si.
Otazka bola skor ci to je lepsie, a nie ci to nejako funguje. Osobne suhlasim s tym ze najnovsie nemusi byt najlepsie, prikladov je vela (k zoznamu pridam napr. WMP, posledna pouzitelna verzia bola 6.1 a potom nepouzitelne a az ver.11 akotak sa uz da pouzit). Inac ten acrobat reader 8 a 9 sa uz da aj pouzivat ale 7ka bola nepouzitelna katastrofa (6ka bola super)

P.S. ale samozrejme cpat do visty stary SW je velmi zly napad... (tolko k povodnej otazke)