
Nahrávání přes sluchátkový výstup.
Mám MP3 přehrávač Xtreme, co ho odložili synové, mám v něm hudbu co si s ní zpříjemňuji delší cesty vlakem. Ale už ji mám oposlouchanou, chtělo by to obnovit. Ale UložTo už je nedostupné. Napadlo mne stahovat skladby ze sluchátkového výstupu, pak je třeba přes Audacity upravit a nahrát do přehrávače.
BTW: Do magnetofonu jsem běžně nahrával písně z vnějších zdrojů, pojem "diodový výstup" nepokládám za vulgární výraz. Ale už je to dávno.
Existuje nějaký udělátor co by ze sluchátkových výstupů ukládal muziku do paměti v digitálním tvaru vhodném dalšímu zpracování? Samozřejmě dostupný, abych se nemusel rozhodovat, jestli mi to za to stojí.