Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pay pal

Dobry den, mam ucet u ceske sporitelny ,mam problem s placenim pres pay pal kdyz chci platit pise to:Tato karta nemůže být užitá na tuto transakci. Prosím vyberte si různý způsob, jak platit, nebo přidat další dluh nebo kreditní kartu k vašemu účtu.
penize na uctu mam platil jsem vzdy bez problemu mam premium ucet u pay pal muzete nekdo poradit co stim?

Dobře. V tom případě ale neplatíte na PayPalu, nýbrž na stránce, která se tak tváří. Tedy jste obětí Phishingu.
Stačí se zamyslet nad hlášením, které jste nám sem vložil: "Tato karta nemůže být užitá na tuto transakci. Prosím vyberte si různý způsob, jak platit, nebo přidat další dluh nebo kreditní kartu k vašemu účtu."
PayPal totiž umí česky a "Debet or credit card" by nepřeložil jako "dluh nebo kreditní kartu".
Pokud jste zadal kamsi do databáze tureckých (či jiných) separatistů údaje o své kartě, blahopřeji a doporučuji ji okamžitě zablokovat.

paypal ti nevie stiahnut z tej karty ktoru mas uvedenu v svojom paypal ucte. Tak si skontroluj ze ake moznosti platby mas uvedene v svojom paypal ucte, a ze ci su este platne.
Ono je aj mozne ze si prekrocil nejaky limit na platby (paypal ma nejake limity na den/tyzden/mesiac, neviem) a banka/platobna karta takisto ma nejake limity ktore si si zadal (alebo banka).
To tam mas pravu kreditnu kartu (Visa embosovanu) alebo co presne mas v tom paypal ako moznost platby?