výpis ze speccy se dá ojet myšem, označený text pak zkopírovat přes schránku, není třeba opisovat názvy z obrázků.
a klasicky: při osazení všech 4 slotů, zvláště při nejvyšších taktech ram, je nanejvýš vhodné, aby byly všechny 4 moduly stejné.
jinak se může stát, že se nepodaří dosáhnout vyšších taktů podle xmp, nebo že chod pc nebude stabilní.