Vo vseobecnosti, niekedy byva problem ked sa obsadia 4 RAM sloty. Riesi sa to vypnutim XMP/EXPO, alebo manualnym vyladenim ci znizenim rychlosti RAM. V extremnych pripadoch si to proste nerozumie a je treba laborovat s inou znackou RAM modulov.
Ked to pojde, tak OK, ale netreba sa cudovat ked nastane problem.