
Jakým způsobem navýšit RAM?
Zdravím, prosím o radu, do jaké možné nejvyšší míry mohu navýšit RAM? Na renderování a 3D modelování mi při velmi složitých rozsáhlých geometriích přestává stačit. Ve slotu 1 a 3 mám dvě stejné Patriot memory C36 6000 16GB, sloty 2 a 4 volné. Poprosím případně o tipy na konkrétní produkty, které by si s mojí sestavou rozuměly. V příloze jsou informace o HW.