Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaky notebook?

Dobry den, chci si koupit nejaky slusny notebook do skoly..Jenomze bych chtel nejaky silnejsi do 20000kč..To kvuli videu pisnickam a fotkam..(samozrejme ze i na uceni :-) )...dik za kazdy navrh..

Akykolvek dnesny notebook vie pisnicky aj fotky aj video.
Tak si vyber podla svojho vkusu, podla velkosti displaya aku chces mat (to ti mame my vyberat ze ci chces 12palcovy alebo 17palcovy?). Podla moznosti sa vyhni znacke Acer a radsej aj znacke Asus.
Ja osobne by som vyberal nieco co ma intel chipset a intel CPU (chipset aj CPU najdes v popise u kazdeho notebooku), napr. od Dell alebo HP

njn..to je pravda..ale pocitace mam uz dva..(jeden herni a druhej na programovani atd..(jdu na mechanik bezpecnostnich a zabezpecovacich systemu..)ale notebook bude nutnej..(pristup k netu atd..)tak mi nejakej doporucte z vlastni zkusenosti..