Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaky notebook?

Dobry den, chci si koupit nejaky slusny notebook do skoly..Jenomze bych chtel nejaky silnejsi do 20000kč..To kvuli videu pisnickam a fotkam..(samozrejme ze i na uceni :-) )...dik za kazdy navrh..

njn..to je pravda..ale pocitace mam uz dva..(jeden herni a druhej na programovani atd..(jdu na mechanik bezpecnostnich a zabezpecovacich systemu..)ale notebook bude nutnej..(pristup k netu atd..)tak mi nejakej doporucte z vlastni zkusenosti..