Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbne vypalovačka

Zdravím, blbne mi vypalovačka. Vždy mi když vypaluji tak se to vypálí špatně (Jsou na DVD takový kruhy a pak nejde ani hra nainstalovat). Dříve vypalovala normálně, ale ted to prostě blbne. Ikdyž na Pc nic nedělám tak se to špatně vypálí. Mám tento pc asi 5 let nemůže bejt třeba zaprášená, protože se od té doby nečistil PC. Předem děkuji

Co to má společnýho s blbnoucí vypalovačkou, to jako ta vypalovačka pozná, že chceš pálit hru a naschvál začne blbnout? Tytyty, piráte ošklivý...

A co když si chceš zazálohovat origo CD s hrou (což můžeš)?

Kurňa chlapy přestaňte mentorovat a raďte k věci.

EDIT:// pro Davida - ano, to se stává, že vypalovačka odejde, řekl bych že po pěti letech na to má i nárok :-)

Asi bych to řešil takhle:
1/Stáhnou a nainstalovat http://www.instaluj.cz/cz/katalog/audio-video/vypal ovani-cd-a-dvd/total-commander-cd-dvd-burning-plugi n/
Menu tohoto pluginu se v Total Commanderu zobrazí po kliknutí na ikonku "místa v síti/ CD/DVD burner"

2/Zkusit vypalovat v něm (kdykoliv byl nějaký problém s vypalováním, v tomhle mi to jelo vždy) - pokud to tam pojede, problém bude jinde (ochrana z orig her, emulace -Alcohol 120%, Daemon Tools...)