Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosba o info o PMP flash playeri COWON iaudio D2 prip. mp3 COWON iaudio 7

Zdravim poradcovia.

Mam na Vas malu prosbicku ohladne info o PMP playeri COWON iaudio D2. Pocul som nejake info o moznych napodobeninach tohoto pristroja na trhu, konkretne napodobeniny z ciny.
Pise sa nieco aj na blogu http://rajzak.blog.sme.sk/c/163468/Emgeton-M7-Cult- Plus-alebo-pomsta-z-dalekej-Ciny.html :.(. Preto by som sa chcel opytat ci niekto nevie poradit solidny shop v Zilinskom kraji, kde ho maju, da sa vyskusat a pripadne overit ci je origos /lenze to neviem bohuzial ako/, taktiez ak ma niekto tipa kde sa da najvyhodnejsie zohnat na svk od solidneho predajcu cez ishop tak info tiez potesi. Vsimol som si ze ho maju aj v niektorych pc eshopoch za celkom dobru cenu , beru to asi od SWSdistribution , su to shopy :
www.pc-komponenty.sk
www.smartik.sk
ak ma niekto info o solidnosti tychto shopov pls podelte sa.

Este som skusal porovnat s tiez slusnym mp3 COWON iaudio 7 s podobnymi parametrami, sikovnejsi ale maly displai. AK niekto mal oba prehravace a porovnal kvalitu, dajte pls vediet.

predom Vdaka :-)

Aaaale kdeze praveze nie, ja chcem origos koli kvalite zvuku - samozrejme za rozumnu cenu ale po tom co som cital je fakt desne ci vobec ked si kupim toho cowona, ci bude origos.
Takze preto ten dotaz, ci niekto vie kde maju na100pro origos. Vyhradny distr. je na svk Bell Technology Ltd., Hubeneho 7, 831 08 Bratislava, ale oni na svk shop nemaju -aspon nevidim. Na stranke su ean kody jednotlivych verzii cowon d2
Product EAN code:
- 8809009956705 (2GB)
- 8809009956712 (4GB)
- 8809009956729 (8GB)
- 8809009957313 (16GB)

takze mozno by sa to dalo cez toto overit ale zase vsetko sa da osalit.

Cowona D2 mám už rok a půl. Po celou dobu absolutně bez problémů a za žádný jiný bych ho zatím nevyměnila. Super zvuk, na filmy na tom jde taky koukat a to i v autobuse (jdou i přečíst titulky). Velice sympatická výdrž na baterii a to i po roce a půl, nabíjím ho cca 1x za 2-3 týdny a používám denně. Za celou dobu jsem se, abych pravdu řekla, nesetkala na fórech okolo tohoto PMP, že by se řešila nějaká napodobenina Cowonu. Zakoupený ho mám z českého E-shopu, nalezeného podle nejnižší ceny. Ceny co uvádíš ve svých odkazech jsou pro mne téměř pohádkové, já ho kupovala tenkrát o cca 1.500,- Kč dráž.