Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače k externím hdd

ahoj,2 externí hdd(zignum a WD) jsou připojeny k notebooku a jsou ok(normálně zobrazeny v tento pc jako hdd) ,když ale připojím hdd přes usb k pc sestavě tak se mi v tento pc neobjevý nic(píše to že byl nalezen nový hardware a je připraven k použití ) ale kde? jak se dá zobrazit v tento pc -pomocí nějakých ovldačů na ext.hdd ? velmi to spěchá -notebook totiž budeme prodávat a měnit za 2 sestavu ,díky

Disk je nestandardne naformatovany. Teda standardne, ale je to novsi standard a pouziva sa skor v Apple ako na PC a niektore verzie Windows ho nepodporuju.

Najrozumnejsie by bolo data odkopirovat niekam inam na pocitaci, ktory to precitat vie a potom disk preformatovat na bezny a nakopirovat ich naspat.

s tím formátem raději někdo poradte -nevím jestly to dělám dobře,nejdřív jsem v úložišti dala rychlé formátování,ale hdd se mi v pc sestavě neobjevil ,ted zkouším normál formát(trvá to dlouho)-ale moc tomu nevěřím