Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Memtest86

Mám problém s NB Acer vyměnil jsem paměť z 512 na 4GB a zkusil ji programem Memtest 86 teď když proběhne nějaká aktualizace Windows s restartem, tak mi po restartu nenaběhnou PC ani bios –černá obrazovka a jen cvaká CD mechanika, pomůže jen vyndat jedna paměť a spustit pak přidám druvou paměť a běží vše Ok, co s tím? Podl emě za to může ten Memtest dal uložil něco do bootu a co čeká na jeho bootovací CD, jak to zrušit?

Memtest dal uložil něco do bootu

sice tomu nevěřím, ale budiž.
xp (nepíšeš co máš za systém): mbr se opravuje po nastartování z instalačního cd, konzole zotavení - fixmbr
bootrecord oddílu se opravuje přes fixboot.

vyčti si v everestu / cpu-z parametry těch pamětí a výrobce (snad to není a-data), napiš výrobci svého kvalitního notebooku co máš za model, zda tam tvoje paměti mohou fungovat nebo co tam mají za omezení.