Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem z ničeho nic - mozzilla napíše "nenalezen server url"

z ničeho nic -pokaždé když vjedu na net(mozzilla) napíše to nenalezen server url - nahoře ve vyhledávači je napsáno https ,vždy dám jen opakovat a je to normálně na internetu (kdykoliv vjedu na nějakou stránku tak je to taky) nevíte čím to je-je to otravné vždy u každé stránky dávat opakovat ,díky
Změna předmětu, původně: z ničeho nic (LaKr) (Kráťa)

To kurzívou ignoruj. FF nepoužívám. Jen mi napadlo, že problém nemusí být ve Firefoxu. IE v počítači máš, tak to na něm zkus, ať se vyloučí chyba typu šílený firewall.

ted tady byl kámoš -vyzná se v pc

vybraná homepage, ukládání souborů na plochu, místo "rozšíření/zakázat" kliká na "získat nová rozšíření

na tuhle větu řekl,že jí asi někdo překládal z angličtiny přes slovník-nic proti
nikde v mozille není rozšíření/zakázat atd..
takže prostě mozillu přeinstaluji a je to ,díky za rady

hele tak jsem ani nemusela přein.. ,přišel nato bylo to možnosti-rozšířené-síť-nastav.připojení-automatick y detekovat nastavení a je to ok -pokud si to taky tak myslel tak sorry LM ,pokud jsi to myslel trochu jinak určo napiš ,měj se