Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Multimedalni zvukovy adapter

Zdravim
Mám tu problem s gr. kartou - ATI Saphire HD2600 PRO,z IT podpory ATI mi napsali: Radeony mají vlastní zvukovou kartu na sobe kvuli videu funguje pres HDMI.
Nemohu najít správný ovladač, v systemu - karta u správce zařízení mám Multimedalni zvukovy adapter - bez ovladače. problém je že i když jsem ho měl - zvuk jsem neslyšel.
- instaloval jsem nové ovladače catalyst center pro gr.kartu. zvuk stále nikde.
Jsem laik, takže prosím netechnicky.

Díky

tak já být našrot tak taky netechnicky:
kdybys navštívil ati.com tak se proklikáš na ovladače pro amd karty, které se pro winXP skládají ze tří částí
driver
catalyst control center
cosi na podporu hdmi zvuku a dalších kravin
radeony maj zvukovej kodek, ale zvuky z počítače by jsi měl dál slyšet pře zvukovou kartu počítače.zvuk přes repráky je ok ?

Taky jsem na to narazil, ale protože momentálně nemám nic, co by se dalo do HDMI připojit, tak jsem to zakázal, a mám pokoj… Nějak se mi nechtělo hrabat a hledat, kde se ty ovladače dají najít, a zvuk stejně honím přes zvukovku, tak je mi to buřt. A až si pořídím něco HDMI, tak to bude stejně už s novým kompem, takže doufám, že do té doby bude i vychytanější instalace ovladačů…
K.