Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Multimedalni zvukovy adapter

Zdravim
Mám tu problem s gr. kartou - ATI Saphire HD2600 PRO,z IT podpory ATI mi napsali: Radeony mají vlastní zvukovou kartu na sobe kvuli videu funguje pres HDMI.
Nemohu najít správný ovladač, v systemu - karta u správce zařízení mám Multimedalni zvukovy adapter - bez ovladače. problém je že i když jsem ho měl - zvuk jsem neslyšel.
- instaloval jsem nové ovladače catalyst center pro gr.kartu. zvuk stále nikde.
Jsem laik, takže prosím netechnicky.

Díky

Taky jsem na to narazil, ale protože momentálně nemám nic, co by se dalo do HDMI připojit, tak jsem to zakázal, a mám pokoj… Nějak se mi nechtělo hrabat a hledat, kde se ty ovladače dají najít, a zvuk stejně honím přes zvukovku, tak je mi to buřt. A až si pořídím něco HDMI, tak to bude stejně už s novým kompem, takže doufám, že do té doby bude i vychytanější instalace ovladačů…
K.