Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem no signal vga...

zdravim mam takovy problem mel sem zaplej pc v rezimu spanku a tata ho vytahl ze zasuvky. ted kdyz ho chcu zapnou najede jen cerna obrazovka a napis vga no signal.... mam visty a nevim co s tim zkousel sem ho restartovat atd ae nic nepomaha nevi nekdo co s tim???? poradte dik mates

Zobrazí se ti aspoň OSD menu monitoru?Pokud ano,zkus se podívat do nastavení a najít tam podmenu "Input select" a nastavit opak toho co tam uvidíš (D-SUB/DVI)-uložit a pak to vrátit zpět+uložit.

Když nic, tak pokud máš monitor zapojenej přez D-SUB, tak ho zapoj na DVI nebo naopak a zkus co to udělá.
Nebo zkus NA CHVÍLI zapojil OBA dva kabely od monitoru ( D-SUB a DVI ) zaráz do GK a zapnout/vypnout PC - tohle někdy pomůže, když se na LCD něco sekne./funguje to jako reset monitoru :-) )
Nevěřím tomu, že by se monitor poškodil - zkus si ho na jiným PC.