Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Visty EN - jdou překonfigurovat do ČJ?

Zdravím,naistaloval jsem si dneska Visty Ultimate a fungují mi společně aj s XP,ale mám dotaz... Visty jsou v původním jazyce ENG a chtěl bych se zeptat,jestli nějak jdou překonfigurovat do ČJ. Díky za odpověď... a omlouvám se,jestli tu už toto téma bylo...
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Visty (karel)

Presne tak,
klikne na windows update a tam ma dulezite, doporucene, volitelne a jazykove balicky - vybere cesky a nainstaluje. Ale 100% CZ to neni, treba uvodni obrazovku mam ve Vista Home Vitejte a Vista Ultimate s ceskym balickem zustalo Welcome. Detail, ale nekoho to muze zmatnout.