Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc (herní) sestava

Dobrý den, sestavil jsem si svojí pc sestavu:Rozpočet byl kolem 21 000.
Chci jí využívat hlavně na hry (aby tam šli i třeba za dva roky nové hry) internet,hudba,atd.
Takže děkuji za zhodnocení.

Patriot DIMM 4096MB DDR II 1066MHz PDC24G8500ELKR2 EP
product.jsp
Asus EAH4870/HTDI/512M, PCI-E
product.jsp
Western Digital Caviar SE16 WD6400AAKS - 640GB SATA II
product.jsp
LG GH22LS30 černá bulk
product.jsp
Enermax PRO82+ 525W
product.jsp
Microsoft Windows Vista Home Premium 64bit CZ OEM
product.jsp
AMD Athlon 64 X2 6000+ (socket AM2) BOX ADX6000CZBOX
product.jsp
Gigabyte GA-M57SLI-S4 - nForce 570 SLi
product.jsp

*Omlouvám se že je to na přeskáčku ale házel jsem to tam jak to mam v košíku.

Takže prosím o recenzi.

Tak když nechceš, tak nechtěj ... nikomu to necpu. Ale u intelu není problém dostat z např 2,8GHz až skoro 4 Ghz a tím dosáhnout výkonu dááleko dražšího procesoru... sem zvědav, čeho docílíš s CPU od AMD za 2000 kč .... Já si za ty prachy sehnal E6750 - ( product.jsp ) Porovnávat výkon tvého AMD a vytaktovaného E6750 asi nemá ani cenu....
tím kočím v této diskuzi. Asi tomu rpzumíš líp. Kup co ty sám chceš...... 8-)