Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mizí se mi data

Mohu se zeptat, zda netušíte, proč se mi strácí z HDD data? Pozoruji to u fotek (*.jpg). Náhled je normální, ale při otevření souboru to napíše "náhled není k dispozici" 3-[ Stalo se to u možná stovek foto. nikde jinde jsem to nepozoroval. Může být špatný HDD? Ještě dodám, že k otvírání *.jpg používám klasickej Windowsáckej prohlížeč a že mám XP Home 32bit...

Nezdařilo se mi to stáhnout. Odzálohuj co je dobré. Podle češtiny soudím, že práci s Testdiskem nezvládneš, GetDataBack je taky anglicky. Zkus sehnat někoho znalejšího, aby data vylovil. Pokud půjde jen o fotky, ideální Photorec - je to součást testdisku, ale funguje i samostatně.