Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta na supermoderní hry

Dobrý den chci se zeptat jakou grafickou kartu doporučujete (+-6500) na hraní nových her.................př Crysis,Assassins apd................jo a aby tam šli nové hry třeba i za dva roky.
Děkuji všem za pomoc

Jó co bude za 2 roky to ještě nikdo neví. Crysis v pohodě rozjedu i na mém Radeonu 9600XT a 1GB RAM, ale na low detaily a v rozlišení 1024*768 pod 30fps, záleží, jaké detaily chceš. V dnešní době je dobrá volba ATI 4870 nebo prý(v Ge-Force se neorientuji) GTX-280, ale to je mimo tvůj cenový limit.

No stím za dva roky jsem to nemyslel doslova já myslel jako trochu do budoucna........................prostě za 6,5 táců abych dostal nejlepší poměr cena\výkon

Jo a jestli znáte kartu hodně dobrou tak klidně i do těch 7500,-

Nevim o kolik je to výkonější o moc asi ne jestli vůbec,

Hmm... To ale není na pochvalu.

ale já bych do GTX 2xx nešel ani náhodou.

Vy možná ne. Já za jistých okolností ano, a to hlavně v případě GTX "Core 216" a včerejší ceně (což je jistě k dnešku pasé) do cca 6 800/7 000 Kč. Jinak do cca 6 500 Kč HD 4870 od Gigabyte za oněch 6 283,- Kč.