Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta na supermoderní hry

Dobrý den chci se zeptat jakou grafickou kartu doporučujete (+-6500) na hraní nových her.................př Crysis,Assassins apd................jo a aby tam šli nové hry třeba i za dva roky.
Děkuji všem za pomoc

Jó co bude za 2 roky to ještě nikdo neví. Crysis v pohodě rozjedu i na mém Radeonu 9600XT a 1GB RAM, ale na low detaily a v rozlišení 1024*768 pod 30fps, záleží, jaké detaily chceš. V dnešní době je dobrá volba ATI 4870 nebo prý(v Ge-Force se neorientuji) GTX-280, ale to je mimo tvůj cenový limit.