Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kúpa Dvd napalovačky

pekný večer želám,

potreboval by som vymenit dvd napaľovačku za novší model, kedže stará napalovačka prestala napalovat dvd,je to Lg 4167,

počítač je MB QDI s ata radičmi, tak by som potreboval klasickú, no spoľahlivú napalovačku s kvalitným zápisom, dobrou kvalitou načítania médii, rýchlou s cenou do 800,-Sk

viete mi doporučiť spolahlivý model, máte favorita?

Značka nie je podmienkou

dakujem

Možná půjde, možná nepůjde… Je to pro průměrně zručného člověka levný pokus o prodloužení životnosti… Pokud se nezadaří, stejně jsi měl v plánu koupit novou, ne? A s životností si nedělej starost, jak bylo uvedeno výše - v záruce se vymění, po záruce stejně musíš koupit novou…
K.