Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 10.000,- Kč

Dobrý den,

potřeboval bych vybrat notebook v ceně do 10.000,- Kč. Je určen pro dítě, kterému je 10 let. Důležité je, aby měl wi-fi. Úhlopříčka alespoň 15.4". Díky za rady

Pokud je to na doma a počítač se nebude často přenášet, byl by lepší klasický PC, který bude mít za ty peníze vyšší výkon. Notebook 15.4" bude pro 10leté dítě docela těžký a v této cenové kategorii bývají celkem problémové značky. Kdybych si měl vybrat, asi bych si koupil HP550.