Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vykon pc

Dobrý den, seká se mi COD2

AMD X2 5200+
A Data 1x 2GB DDR2 RAM (PC6400)
Gigabyte GeForce 8400GS-pasiv chlazení

je to možné ? a čím by to mohlo být, pc jsem dnes dostal a je po čisté instalaci windows, ovladače jsou original od výrobce , díky moc

Podívej se v nastavení hry na vertikální synchronizaci,
pokud tam volba není, tak přímo v nastavení grafiky. Často tu jsou dotazy
na sekání hry, i když má dotyčný výkonné železo + patche na hru.
Jedná se hlavně o sestavy s LCD, kde je na 95% nastaveno 60 Hz.
Grafika generuje různé množství snímků za čas a LCD obnovuje obraz 60x/sec,
takže se stane, že máš zobrazen necelý starý snímek a malou část nového,
to při vypnuté synchronizaci vadí. Při zapnuté synchronizaci se nový snímek
zobrazí až po načtení celého předchozího, je to kvalitnější, ale o něco pomalejší,
takže doporučuji u každé hry vyzkoušet, co jde líp.