Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem televize v pc

halooo je tady nekdo kdo mi opravdu poradi najednou mi nejede tv v pc a driv fungovala bez potizi pri spusteni pise ze tv karta neni k dispozici odstranila jsem vsechny programy ktere vysilani podporuji a nevim co ztahnout aby mi opet jela nova,ct 1,prima, atd......................pomozte prosim Milik

Když to dřív fungovalo, je podezření, že TV karta dosloužila nebo jest počítač řádně zavirován. Doporučuji nejdříve prověřit počítač na viry a různé adware. Pak ve správci zařízení TV kartu odstranit a restartovat, jestli se načenichá znova správně. Přeinstalovat ovladače. Programy, které vysílání podporují to asi nebude.