Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem seká se počítač

Ahoj lidi mám doma asi 6 let starý počítač. Najednou se mi začal sekat asi po 10 minutách provozu a nepomuže nic jiného nežli natvrdo restart. Jediné co mě napadlo bylo vlést do Biosu a kouknout jestli dává zdroj kolik má. Tam by to mělo být všechno v pořádku. Všechny vrtule se také ve skříni točí. Děkuji za radu.
Zmena predmetu, pôvodne: seká se počítač---- (los)

msconfig jasně to jsem provedl. Avast nic nenašel ( při jednom testování to zamrzlo) jako firewal používám SYGATE prostě si myslím, že soft to nebude. Win jsem přeinstaloval cca před rokem a jsou samo original....