Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Word a flash disk

Na notebooku mám XP Pro a Word 2000. Ghostem jsem teď nově naklonoval systém. Klon je ze stejné instalace, kde podobný problém nebyl. Připojím flash disk na kterém mám soubory *.doc. S jejich ukládáním je i nyní vše OK, pokud to jsou soubory nové. Problém nastává, když chci soubor uložený na flešce, který v pohodě otevřu, změnit a uložit. Napíše mi to "uložení nejde dokončit, protože přístupová práva jsou chybná". Nejde o atributy, protože na jiném počítači fleška funguje normálně. Nevíte prosím někdo, co s tím je?

To není to pravé. Já na flešce otevřu jakýkoliv dokument a při změně ho také bez problémů uložím - ale jedině pod jiným názvem. Mně nefunguje to "chcete uložit změny provedené v souboru - ano". Pokud odsouhlasím, v tu ránu je z toho *.tmp a původní dokument je z flešky pryč.

Ked nie si vlastnik tak prava mozu byt nastavene aj tak ze to otvoris ale nezmenis, co je na tom cudne? Skusil si si pozret pravy klik - zabezpecenie? (predtym si vypni zjednodusene zdielanie, aby si na karte zabezpecenie nieco videl).

P.S. inac ak chces vylucit opravnenia tak skus tam strcit flash ktora je formatovana na FAT32, FAT32 neobsahuje opravnenia suborov.

S flash diskem to zřejmě nesouvisí. Já jsem na stejný problém narazil u kolegyně, která má nový notebook s vistou a office xp. Hlásí to při zápisu wordovského dokumentu na síťový pevný disk. A něco podobného je zřejmě i u excelovských souborů, jen hláška je jiná.