Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Word a flash disk

Na notebooku mám XP Pro a Word 2000. Ghostem jsem teď nově naklonoval systém. Klon je ze stejné instalace, kde podobný problém nebyl. Připojím flash disk na kterém mám soubory *.doc. S jejich ukládáním je i nyní vše OK, pokud to jsou soubory nové. Problém nastává, když chci soubor uložený na flešce, který v pohodě otevřu, změnit a uložit. Napíše mi to "uložení nejde dokončit, protože přístupová práva jsou chybná". Nejde o atributy, protože na jiném počítači fleška funguje normálně. Nevíte prosím někdo, co s tím je?

S flash diskem to zřejmě nesouvisí. Já jsem na stejný problém narazil u kolegyně, která má nový notebook s vistou a office xp. Hlásí to při zápisu wordovského dokumentu na síťový pevný disk. A něco podobného je zřejmě i u excelovských souborů, jen hláška je jiná.