Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje seznam.cz - dva dny se nemuzu pripojit

Dobry den, uz dva dny se nemuzu pripojit na www.seznam.cz, i kdyz jsem udelal recovery system (Vista 32-bit Home angl. verze).Nejde to jak pres IE7Pro tak Firefox. Prikladam vypis IPCONFIG, dik za pomoc.

Windows IP Configuration
Host Name . . . . . . . . . . . . : Benchi-PC
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No
DNS Suffix Search List. . . . . . : lan
Wireless LAN adapter Wireless Network Connection:
Connection-specific DNS Suffix . : lan
Description . . . . . . . . . . . : Broadcom 802.11b/g WLAN
Physical Address. . . . . . . . . : 00-1A-73-B9-EE-A5
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::dd7d:e830:46f3:89fa%14(Preferred)
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.1.69(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Lease Obtained. . . . . . . . . . : 05 December 2008 10:10:46
Lease Expires . . . . . . . . . . : 06 December 2008 10:10:46
Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.1.254
DHCP Server . . . . . . . . . . . : 192.168.1.254
DNS Servers . . . . . . . . . . . : 192.168.1.254
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Enabled
Ethernet adapter Bluetooth Network Connection:
Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Bluetooth Device (Personal Area Network)
Physical Address. . . . . . . . . : 00-1E-37-06-B3-B8
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Ethernet adapter Local Area Connection:
Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : NVIDIA nForce Networking Controller
Physical Address. . . . . . . . . : 00-1B-24-C1-7D-CA
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Změna předmětu, původně: nefunguje seznam.cz (LaKr) (Kráťa)

Ten problém s nezobrazením stránky www.seznam.cz mám v poslední době (asi tak měsíc zpět) taky. Někdy se stránka bez problémů načte, někdy vyskočí hláška "400 Bad Request" a anglický výpis Cookies. Po dotazu u poskytovatele sítě mně doporučil stisk Ctrl + F5, s tím, že na odstranění závady ve spolupráci s odborníky ze seznamu usilovně pracují.