Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG GH22NP20 alebo inú napalovacku?

ahojte,

planujem vymenit napalovacku a jedna z nich ma zaujala : LG GH22NP20

len vsade počúvam že momentálne je lepší Samsung/Asus Lg som mal okrem tejto este 1 a obe prestali fungovat, čiže mám trochu averziu k nim ale na tento model LG GH22NP20 je pocut len samé chvály, viete mi doporučiť inú napalovačku ?

Preferujem :

čo najmenšia hlučnosť
kvalita čítania diskov
kvalita zápisu
IDE pripojenie nutné
Dakujem
Změna předmětu, původně: LG GH22NP20 alebo inú (LaKr) (Kráťa)

Porovnání DVD vypalovaček dnes už nikdo dělat nebude, u zboží za 500Kč to nikoho zajímat nebude, je to stejně spotřební zboží, jako podložka pod myš. V době rychlýho internetu a USB disků se DVD stává pomalu přežitkem (viz. netbooky, které ani optickou mechaniku nemají, na co taky, všechno se tam cpe po síti).
Takže naběhni do obchodu a kup první, která ti padne pod ruku, stejně to skoro všechno dělají dva OEM výrobci, ostatní na to lepí svoje čelní panely a loga, jinak uvnitř je to všecko jedno.