Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG GH22NP20 alebo inú napalovacku?

ahojte,

planujem vymenit napalovacku a jedna z nich ma zaujala : LG GH22NP20

len vsade počúvam že momentálne je lepší Samsung/Asus Lg som mal okrem tejto este 1 a obe prestali fungovat, čiže mám trochu averziu k nim ale na tento model LG GH22NP20 je pocut len samé chvály, viete mi doporučiť inú napalovačku ?

Preferujem :

čo najmenšia hlučnosť
kvalita čítania diskov
kvalita zápisu
IDE pripojenie nutné
Dakujem
Změna předmětu, původně: LG GH22NP20 alebo inú (LaKr) (Kráťa)

Tak se pochlub s testem a v čem a o kolik byla ta která mechanika lepší? Ono u výrobku za pár stovek je to opravdu jedno, výrobci se s tím nijak neserou. Pokud se budou v nějaké oblasti opravdu snažit udělat maximum, tak u BlueRay vypalovaček.