Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení

Zdravím...
Chtěl bych se zeptat prosím vás zeptat na nějaký dobrý soft na zmenšení fotgrafii, avatarů, a nebo např .gif -> .jpg ... Adobe Photoshop CS3 mám, jenže v něm neumím pracovat, tak kdyby jste mi to někdo prosím vysvětlil, nebo mi řekli nějaký dobrý soft a jak se v něm pracuje mockrát děkuji itNi.

jpg se hodí na jiné typy obrázků než gif, png - čili pokud nemusíš, nech to v původním formátu, jpg obrázek ničí.
převod na jiný formát se běžně dělá pomocí "uložit jako", některé prohlížeče mají funkci "convert".
pokud kvůli rozměrům avataru zmenšuješ původní obrázek, musíš ho nakonec doostřit, protože se z něj zmenšením vytratí fůra bodů a vypadá to strašně. taky jen v tomto případě se hodí použít "rozmazávací/zprůměrovací" jpg.

používat na výrobu avataru photoshop ... se, ehm, nevyplatí.