Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj do herního PC

Dobrý den chi se zeptat jaký zdroj do herního pc nechci do něj dávat nějaký ohromný prachy ale chci aby byl velmi kvalitní.

Už sem si jich pár vyhlídnul.

CoolerMaster eXtreme Plus 550W - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=48627 b
Corsair VX550 550W - product.jsp
CoolerMaster eXtreme Power 600W - product.jsp
Corsair TX650 650W - product.jsp

Jinak je to herní pc takže ještě myslet na nějaký ten upgrade.
A procesor tam budu dávat tenhle product.jsp což má celkem slušnou spotřebu.

Ty Corsairy jsou tady asi lepší volbou (včetně Vámi nezmíněné řady HX). Dále třeba některý z Enermaxů PRO82+ či dražší MODU82+ (atp.) s vyšší účinností a relativně tichým chodem.

Nehlasoval jsem (aspoň uvést zbytek současné sestavy a možnou představu do budoucna, i když chápu - co víme, jak (-ne)"žravé" budou komponenty za rok/dva).