Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem baterie-notebook

mám blbej dotaz myslím ze mi odesla baterka od notebooku chci se zeptat jestli je to mozne nebo je to v necem jinem nabiju notas na 100% a zachvili cca 10 minut je kaput ... je to acer aspire 3690 baterie asi lyonka sem nasranej desne s ceho odejde baterie starim nebo tim ze notas nechavam casto zasuvce? diky moc lidi

každá baterie (tedy nejen ta do NB) má určitý počet nabíjecých cyklů. Já mam 6ti článkovou lion a za rok soustavného používání klesla výdrž z 2 hodin na 1:10, znám však známé, které to nyní mají na 40 minutách...

vámi popisované zničení mi nic neříká... teda pokud nemáte baterii extrémně používanou nebo např. 5 let...

Ještě tip: v programu Everest můžete vidět jak velké poškození baterie má...