Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit Javu

Zdravím,
pro podpis příkazu v internetovém bankovnictví potřebuji spustit Javu, mám Javu 6 (update 11), ale po jejím spuštení přes portál banky začne nabíhat, ale pak téměr zamrzne PC. Mám XP Pro, IE7.
Nevíte, co to může být za chybu? A jak zjistit, jestli Java správně funguje (jestli to třeba není chyba banky)?
Děkuji moc.

Tak vzasade se to da velmi obtizne resit, muzes zkusit starsi javu (coz myslim zrovna u bank je ucnna pomoc)
pripadne muzes : Ovladaci panely - Java - otevrit - Advance - Show Conzole - pak to bude ukazovat okno s vystupem
java aplikaci - tedy treba chyb + standartni vystup javy (System.out.print + chyby ex.printStackTrace());
s tim, ze ti to treba pomuze odhadlit, ze jim to spadlo na nejake NullPointerException (pokus o pristup k necemu co jeste realne nevytvorili) ci to mozna napise jinou hlasku, konzole vapdata dakto:
http://java.sun.com/j2se/1.4.2/docs/guide/deploymen t/deployment-guide/upgrade-guide/images/java-consol e-2.gif

nastaveni :
http://blogs.sun.com/abhi/resource/JavaControlPanel .png

Ahoj,
tak bohužel ani po téměř dvouměsíčním dopisování s odborníkem z banky se situaci nepodařilo vyřešit. Problém zřejmě způsobují 2 soubory JAR, které je nutné nainstalovat (jedná se o soubory, které se nainstalují do složky "security": "local_policy" a "US_export_policy"), protože když tyto soubory odstraním, tak se java spustí (ale poté mi nahlásí, že je kvůli bezpečnosti nutné tyto soubory nainstalovat a dál mě to nepustí).
Na jiném PC funguje správně; přístup do jiné banky (rovněž přes javu) je bezproblémový.
Už jsem opravdu zoufalý a budu rád za každý nápad.
Díky moc!