Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit Javu

Zdravím,
pro podpis příkazu v internetovém bankovnictví potřebuji spustit Javu, mám Javu 6 (update 11), ale po jejím spuštení přes portál banky začne nabíhat, ale pak téměr zamrzne PC. Mám XP Pro, IE7.
Nevíte, co to může být za chybu? A jak zjistit, jestli Java správně funguje (jestli to třeba není chyba banky)?
Děkuji moc.

Ahoj,
tak bohužel ani po téměř dvouměsíčním dopisování s odborníkem z banky se situaci nepodařilo vyřešit. Problém zřejmě způsobují 2 soubory JAR, které je nutné nainstalovat (jedná se o soubory, které se nainstalují do složky "security": "local_policy" a "US_export_policy"), protože když tyto soubory odstraním, tak se java spustí (ale poté mi nahlásí, že je kvůli bezpečnosti nutné tyto soubory nainstalovat a dál mě to nepustí).
Na jiném PC funguje správně; přístup do jiné banky (rovněž přes javu) je bezproblémový.
Už jsem opravdu zoufalý a budu rád za každý nápad.
Díky moc!