Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze nalézt harddisk

Ja jsem mel na svem pocitaci windows xp a mel jsem tam 2 harddisky C:,D:,,
potom se pocitac zaviroval a ja jsem musel naformatovat vsechny pevne disky.Pak jsem nainstaloval windows 98,(protoze jsem xpcka nemohl najit)+jsem nainstaloval veskere prislusenstvi.
Ale nevim jak mam nainstalovat druhy pevny disk D:,ja tam mam jenom pevy disk C:.
poradte dekuji.
[mod]Změna předmětu, původně: nelze nalest harddisk (Zarniwúp)[/mod]

Z toho sice moudrej nejsem, ale zeptám se jinak. Jsou v počítači fyzicky DVA disky, nebo se jednalo v předchozí instalaci o rozdělený disk?
A ještě - pokud se jednalo o rozdělený disk, je otázka, jestli tohle vůbec Windows 98 podporuje. Pokud ne, tak samozřejmě najde jen první oddíl (disk C).