Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spotřeba notebooku (acer aspire 5310)

Zdravím,
mamka ted furt na me rve, ze mi bezi furt notebook pres den. Mam notebook acer aspire 5310 a chci zjistit, kolik je spotreba u notebooku, konkretne u meho. Kolik za hodin wattu nebo v cem se to meri? proste treba kdyby mi bezel ntb 6 hodin v kuse kolik zaplatim?

Diky moc;-):))

Ve chvíli, kdy notebook nepracuje, tak je spotřeba výrazně nižší, tak okolo 20W. Dohromady ten notebook nežere víc, než obyčejná žárovka, takže tvoje máma panikaří poněkud zbytečně. I normální TV žere víc a ta taky ve spoustě domácností jede celej den a nikoho to netočí.

Když na něm nepracuješ, co ho hodit do úsporného režimu nebo do hibernace? Já mám taky komp zaplej skoro pořád, ale dávám ho buďto do úsporného režimu, nebo když nejsem u počítače delší dobu, tak hibernuju :-)

PS: Spíš doporučuji tu hibernaci, počítač je potom vyplej.